• BİZE ULAŞIN

  Z Punta Makina
  Selahaddin Eyyübi Mahallesi 1632. Sokak No: 36 Kat: 1
  Esenyurt / İstanbul
  Gsm: (534) 978 64 73
  Tel: (212) 578 64 34
  Fax: (212) 578 64 30
  zpunta@gmail.com

sayfayı yazdır
elektrodlar

Elektrodlar

Z Punta kendi imalatı olan ve distribütörü olduğu firmaların ürünlerini size en kısa sürede ulaştırmaktadır. En uygun elektrod konfigürasyonunu seçmenizde size yardımcı oluyoruz.

kablo ve söntler

Bakır Bantlar (Şöntler)

Her punta kaynak makinasında kullanılan oynar bakır bantların (şöntlerin) standart ve isteğe özel olarak üretimini yapmaktayız.

 
kaynak trafosu

Kaynak Trafosu

Z Punta, Su soğutmalı ve hava soğutmalı trafo çeşitleriyle 5 kva’dan 300 kva’ya kadar üretimini yapmaktadır. İsteğinize özel farklı KVA’larda 1’den çok çıkışlı trafolar yapabiliriz.

kontrol ünitesi

Kontrol Ünitesi

Z Punta, mikroişlemcili punta kaynak kontrol üniteleri ile hizmet vermektedir. Tamir, servis ve telefonla destek hizmetimiz bulunmaktadır. Eski makinalarınıza ve ince ayar isteyen işleriniz için garantili mikro işlemcili kontrol ünitesi takılır.

 
alasımlı bakırlar

Alaşımlı Bakırlar

İşe özel alaşımlı bakır elektrod çeşitlerimiz, özellikle dikiş kaynak diskleri, çelik hasır makineleri, zincir makineleri, panel radyatör makineleri, çit makineleri gibi makinelerde kullanılmakta olan ve sadece bu amaçlarla kullanılmak üzere üretilmiş olan yüksek standatlarda ürünlerden oluşmaktadır.

kaynak diskleri

Dikiş Kaynak Diskleri (Tekerlekleri)

Sipariş vermek için indir Dikiş Kaynak Diskleri Formunu indirin.  Malzeme ve ölçüler için Formu doldurarak bize ulaştırmanız yeterlidir.

 
punta su sogutucu

Su Soğutma ve Devirdaimi

İhtiyacınız olan hafif işler için su soğutma sistemine mi ihtiyacınız var? Size uygun hem sogutma hem sirkülasyonu sağlayacak 3 çeşit kaliteli ve sizi yarı yolda bırakmayacak makineleri sunuyoruz.

punta yedek parca

Yedek Parçalar

Z Punta olarak sattığımız bütün makinalarımızın yedek parça temin garantisini sunuyoruz. Makinalarımızdaki en ufaktan en büyüğe bütün parçaları en kısa sürede teslim ediyoruz.