• BİZE ULAŞIN

  Z Punta Makina
  Selahaddin Eyyübi Mahallesi 1632. Sokak No: 36 Kat: 1
  Esenyurt / İstanbul
  Gsm: (534) 978 64 73
  Tel: (212) 578 64 34
  Fax: (212) 578 64 30
  zpunta@gmail.com

sayfayı yazdır
punta

Punta Makinası

Punta kaynak makinaları zamanla deforme olur. Bu deformasyon makinanın temizlik ve bakımının belli aralıklarla yapılıp yapılmaması ile alakalıdır. Punta kaynak makinasının bulunduğu ortam kuru olmalıdır. Nemli ortamlar elektronik kutusuna ve trafosuna zarar verebilmektedir.

Çalışma süresince punta kaynak makinanızda verim düşüklülüğü gözlemlenirse kısa süre içerisinde bakımı yapılmalıdır. Aksi taktirde ciddi şekilde kaynak problemleri yaşanır. Bakır ve sarı bağlantılar arasında oksitlenme oluşarak akımın geçmesi engellenir. Dolayısıyla iş gücü ve verimlilik kaybı yaşanır.

Belli aralıklarla yapılan rutin bakımlar sonucunda punta makinanızda gözlemlenen arızalar giderilmelidir. Eğer makinanızın dış görünümünde ciddi deformasyonlar var ise örneğin kazara devrilme, yangın, su baskını gibi zarar veren olaylar yaşanırsa makinanızın tamiri ve bakımı yapılmalıdır.

Punta kaynak makinası tamiri konusunda firmamız 17 yıllık tecrübesi ve profesyonel kadrosuyle size en iyi hizmeti vermektedir. Makinanızla ilgili arıza ve bakım konularında bilgi almak ve bizimle iletişime geçmek için bize buradan ulaşın.

Punta Kaynak Makinası Tamir ve Yenileme Öncesi ve Sonrası

Öncesi

Bakım Öncesi

Sonrası punta

Bakım Sonrası

Punta Makinası Tamir ve Yenileme Öncesi ve Sonrası

Tamir Sonrası

Tamir Öncesi