• BİZE ULAŞIN

  Z Punta Makina
  Selahaddin Eyyübi Mahallesi 1632. Sokak No: 36 Kat: 1
  Esenyurt / İstanbul
  Gsm: (534) 978 64 73
  Tel: (212) 578 64 34
  Fax: (212) 578 64 30
  zpunta@gmail.com

sayfayı yazdır

punta firmasıAlacağınız punta kaynak makinasının özellikleri kadar önemli olan aldığınız firmadır. Firma seçimi yapmadan önce dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bu hususlar firmanın güvenirliliği, satış öncesi ve sonrası servis hizmeti, kullanılan malzeme kalitesi ve işçilik, işi teslim süresidir.

Firma güvenilirliği: Firma seçiminde ilk tercih her zaman firma güvenirliliği olmalıdır. Firmaların güvenirliliğini anlamak için kurumsal kimliği ve yaptığı işler baz alınmalıdır. Firmanın web sitesi, referansları, tecrübesi ve kaynakları firma hakkında size güven vermelidir. (Google‘dan araştırmada yapabilirsiniz.)

Satış öncesi ve sonrası servis hizmeti: Bir punta kaynak makinası almadan önce servis hizmeti iyi araştırılmalıdır. Satış öncesi teknik destek ve ürün üzerinde ortak çalışma yapılarak karar vermek gerekmektedir. Satış sonrası kurulum ve punta kaynağı kullanım üzerine bilgilendirme yapılmalıdır. Arıza durumunda ortalama 2 gün sonrasına kadar servis gelmelidir.

Punta Makinası

Punta Makinası

Kullanılan malzeme kalitesi ve işçilik: Makina için olmazsa olmaz detay mutlaka malzeme kaltesinden geçmektedir. Kulanılacak malzeme firma ile anlaştığınız şekilde eksiksiz olmalıdır. Bu konuda yine firmanın güvenirliliği söz konusudur. Daha sonra işçilikte makinanın uzun ömürlü olmasında etkendir. İşçilik ve malzemesi iyi olan makina size uzun yıllar hizmet edecektir.

İşi teslim süresi: Yapılan sözleşmede yazılı olan tarihte makina teslimi olması gerekmektedir. Bu aynı zamanda firmaya karşı ilk güven duygunuzun oluşması anlamına geldiği için daha sonra doğacak iş gereksinimlerinde tercih sıralamanıza çalıştığınız firmanın girmesini etkileyecektir. Teslim süresinin bir diğer önemide belirlemiş olduğunuz üretim planınızı aksatmaması gerekmektedir.

Punta makinası üretiminde seçeceğiniz firmaların genel özellikleri bu şekilde olmalıdır. Biz Z Punta Makina olarak bu kriterlere uymaya çalışıyoruz ve buna en iyi örneklerimiz çalıştığımız firmalardan gelen geri dönüşler.

Daha fazla bilgi almak ve sorularınız için bize buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca firmalar hakkında görüşlerinizi aşağıdaki yorum ekle kısmından paylaşabilirsiniz.