• BİZE ULAŞIN

  Z Punta Makina
  Selahaddin Eyyübi Mahallesi 1632. Sokak No: 36 Kat: 1
  Esenyurt / İstanbul
  Gsm: (534) 978 64 73
  Tel: (212) 578 64 34
  Fax: (212) 578 64 30
  zpunta@gmail.com

sayfayı yazdır
Air Cooled Jumpers

Hava Soğutmalı Kablolar

İki terminal arasındaki bakır teller preslenerek sabitlenir ve hortum geçirilen kablonun hareket kabiliyeti artarak sürtünme ve darbelere karşı korunmuş olur. Hava geçişi surekli devam
eder. Esnek yapısıyla bir çok yerde kullanabileceğiniz bu özel üretim kablolar istediginiz akım kapasitesinde ve uzunlukta imal edilebilmektedir.

Air Cooled Jumpers

Su Soğutmalı Kablolar

Çapı 0,07Mm ile 0,50mm arasındaki değişen ölçülerde elektrolitik bakır telden imal edilmektedir. Bakır tel kablolar iki baglantı arasında lehimlenerek sabitlenir ve üzerine yalıtkan hortum geçirilerek işlem tamamlanır. Eşit dağılımlı su dolaşımı sayesinde çabucak sogur ve esnek yapısıyla pek cok yerde kullanılır. İhtiyacınız olan su sogutmalı kablo için bizi arayınız.

Air Cooled Jumpers

İşe Özel Ürünler

İster kablo olsun isterse oynar ve esnek bakır bantlar (şöntler) olsun isterse sabit bakır parçalarınız işinize özel bütün bakır parçalarınız teknik resme ve projenize uygun olarak hassasiyetle yapılır. İhtiyacınız olan ürünler için bizi arayınız.

Air Cooled Jumpers

Bakır Şöntler (Esnek Bakır Bantlar)

Bakır bantlar(şöntler) Sabit trafo sekonder akımını, hareketli kaynak azgına maksimum şekilde taşımak için tasarlanmıştır. Lehim kaynaklı veya perçinle sabitlenmiş Düz veya farklı şekildeki bakır bant siparişleriniz için tek yapmanız gereken formu doldurup bize ulaştırmanız. Şekillerini ve civata deliklerini belirtmek uzere hazırlanan bakır bant (şönt ) yapılandırma formunu doldurarak bize fax yada mail gonderebilirsiniz.